• Size ve Sevdiklerinize Değer Veriyoruz !!!

    Demirpolat Rental olarak sizin ve sevdiklerinizin güvenli ve konforlu bir yolculuk geçirmesi için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz.

  • Taking Risks with Public Transport, Rent Your Car Travel Safely

    Our vehicles are thoroughly cleaned and disinfected before and after each rental. Remember, the corona virus is not stronger than the measures we will take.

  • Don't Forget To Hit The Hood Before Starting Your Vehicle

    Do not forget to hit the engine hood as a precaution against the possibility of our cute friends entering the hot engine area on cold winter days.

  • WE ARE AT YOUR SERVICE WITH LONG-TERM MOTORCYCLE RENTAL OPPORTUNITY

Last Update:

GÜVENLİK & ÖDEME

payment

GÜVENLİK TAAHHÜTÜ : demirpolatrental.com'dan yapacağınız tüm alışverişleriniz SSL sertifikası ile %100 güvenlik altındadır. Ödemelerinizde kullanacağınız kredi kartı bilgileriniz, pos işleminde kullanılacak olup, sistemimizde saklanmamaktadır.

Uygun Araç Kiralamanın En Doğru Adresine Hoş geldiniz. Türkiye’nin Bir Çok Bölgesinden Online Olarak Kolay Bir Şekilde Araç Kiralayabileceğiniz Gibi Ayrıca Kayseri Havalimanı, Adana Havalimanı, İzmir Adnan Mendres Havalimanı Bayilerimize Uğrayarak da En Uygun Fiyat ve Araç Çeşitlerimiz İle Aradığınız Hizmeti Kolaylıkla Bulabilirsiniz.

İletişim

Atatürk Mah. Nefis Sk. No:2/2 Ümraniye İSTANBUL


Telefon :+90 216 328 18 66

Telefon / Whatsapp :+90 536 717 78 24

info@demirpolatrental.com

© 2021 demirpolatrental.com
whatsapp

We use cookies to improve the use of our site. You are agreeing to the use of cookies.

X