• Size ve Sevdiklerinize Değer Veriyoruz !!!

    Demirpolat Rental olarak sizin ve sevdiklerinizin güvenli ve konforlu bir yolculuk geçirmesi için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz.

  • Gehen Sie mit öffentlichen Verkehrsmitteln ein Risiko ein und mieten Sie Ihr Auto sicher

    Unsere Fahrzeuge werden vor und nach jeder Anmietung gründlich gereinigt und desinfiziert. Denken Sie daran, dass das Corona-Virus nicht stärker ist als die Maßnahmen, die wir ergreifen werden.

  • Vergessen Sie nicht, die Motorhaube zu berühren, bevor Sie Ihr Fahrzeug starten

    Vergessen Sie nicht, vorsichtshalber auf die Motorhaube zu schlagen, damit unsere süßen Freunde an kalten Wintertagen nicht in den heißen Motorraum gelangen.

  • WIR SIND MIT LANGFRISTIGEN MOTORRAD-VERMIETUNGSMÖGLICHKEITEN ZU IHREN DIENSTEN

Aktualisiert am:

GÜVENLİK & ÖDEME

payment

GÜVENLİK TAAHHÜTÜ : demirpolatrental.com'dan yapacağınız tüm alışverişleriniz SSL sertifikası ile %100 güvenlik altındadır. Ödemelerinizde kullanacağınız kredi kartı bilgileriniz, pos işleminde kullanılacak olup, sistemimizde saklanmamaktadır.

Uygun Araç Kiralamanın En Doğru Adresine Hoş geldiniz. Türkiye’nin Bir Çok Bölgesinden Online Olarak Kolay Bir Şekilde Araç Kiralayabileceğiniz Gibi Ayrıca Kayseri Havalimanı, Adana Havalimanı, İzmir Adnan Mendres Havalimanı Bayilerimize Uğrayarak da En Uygun Fiyat ve Araç Çeşitlerimiz İle Aradığınız Hizmeti Kolaylıkla Bulabilirsiniz.

İletişim

Atatürk Mah. Nefis Sk. No:2/2 Ümraniye İSTANBUL


Telefon :+90 216 328 18 66

Telefon / Whatsapp :+90 536 717 78 24

info@demirpolatrental.com

© 2021 demirpolatrental.com
whatsapp

Wir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Website zu verbessern. Sie stimmen der Verwendung von Cookies zu.

X